טמפו > אודות > אחריות תאגידית
אחריות תאגידית

לטמפו מסורת ארוכת שנים של מחויבות כלפי החברה הישראלית והסביבה. עוד מראשית ימינו כחברה משפחתית, הקפדנו על השקעה בייצור מקומי, נתינה ומעורבות בקהילה. אנחנו מתמקדים במספר נושאים מרכזיים: מעורבות ותרומה לקהילה, איכות הסביבה וסביבת עבודה ותנאי העסקה הוגנים לעובדים.


מעורבות ותרומה לקהילה

טמפו משקיעה בפיתוח קשרים קהילתיים מתוך תחושת אחריות כלפי החברה בתוכה היא פועלת. טמפו עומדת בקשר עם מאות ארגונים ועמותות להם היא מסייעת בתרומות כספיות ומוצרים בשווי מאות אלפי שקלים בשנה, כמו גם בהשתתפות של עובדי המפעל בפעילויות שונות.

כיצרנית ומשווקת של משקאות אלכוהוליים רבים, טמפו שמה לעצמה למטרה לקדם בקרב הציבור נורמות של שתייה אחראית. טמפו יזמה, בשיתוף מספר גופים, את קמפיין "שתו באחריות", המוטבע על כל מוצריה האלכוהוליים.איכות הסביבה

כמי שמפעילה מפעל יצרני גדול, טמפו רואה בשמירה על הסביבה ערך חשוב ביותר ומשקיעה משאבים רבים במיחזור חומרי גלם ופסולת, טיפול במי השופכין של המפעל, הקטנת השפעות סביבתיות שליליות וכן מקפידה על שימוש מופחת באנרגיה. טמפו אף יצאה בקמפיין פנים ארגוני תחת הסלוגן "לחשוב ירוק", להעלאת מודעות העובדים לחיסכון ולמיחזור.


גיוון והכלה

טמפו רואה בכל עובד אדם באשר הוא, ללא הבדלי דת, גזע ומין, ומאפשרת גיוון תעסוקתי רחב. אנחנו מעסיקים אוכלוסיות מגוונות מארצות מוצא שונות, וכן אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.מדיניות איכות משולבת

כחלק ממימוש חזון החברה נקבעה מדיניות ההנהלה בתחום ניהול איכות, בטיחות מזון, סביבה ובטיחות העובדים.
החברה מייחסת חשיבות רבה לאיכות ובטיחות המוצרים המסופקים ללקוחותיה, תוך שמירה על בטיחות ובריאות עובדיה ועל הסביבה שבה היא פועלת.
לצורך כך החליטה הנהלת טמפו לאמץ את התקנים הבאים: תקן לניהול האיכות ISO 9001, תקן בטיחות מזון FSSC22001 כולל HACCP, תקן הניהול הסביבתי ISO 14001 ותקן לניהול בטיחות ובריאות תעסוקתית 18001 OHSAS.

מצ"ב מדיניות איכות משולבת

לכניסה לפורטל העובדים, לחצו כאן.