אלטיטיוד

סדרת Altitude היוקרתית, מאפשרת להשוות בין יינות קברנה סוביניון מאותה שנת בציר שעברו תהליכי הכנה ויישון זהים ונבצרו מכרמים בגבהים שונים. יינות הסדרה נקראים על שם גובה הכרם שבו גדלו הענבים.


אלטיטיוד 585+ קברנה סוביניון

מקורו של יין זה הוא בכרם דרך נוף שבגליל העליון בגובה 585 מטרים מעל פני הים. לאחר יישון במשך 14 חודשים בחביות, רובן מאלון צרפתי, היין בוקבק ללא הצללה. ליין ארומה ראשונית עוצמתית, וטעמי פירות אדומים ושחורים העטופים בעץ אלון מתקתק, ומתלכדים לכדי איזון מרשים. יין אלגנטי ומרשים בעל פוטנציאל התיישנות ממושך.


אליטיטיוד 624+ קברנה סוביניון

מקורו של היין בכרם עלמה שבגליל העליון, בגובה 624 מטרים מעל פני הים. זהו יין משובח ואלגנטי המציג גוף מלא ובעל פוטנציאל התיישנות ממושך. היין יושן 14 חודשים בחביות עץ אלון ובוקבק ללא הצללה.


אלטיטיוד 720+ קברנה סוביניון

מקורו של היין בכרם דובב על הר גודרים שבגליל העליון, בגובה 720 מטרים מעל פני הים. לאחר יישון במשך 14 חודשים בחביות, רובן מאלון צרפתי, היין בוקבק ללא הצללה. ליין מבנה ארוך, עם טאנינים מוצקים ועזים. יין זה בעל פוטנציאל התיישנות ממושך.


אלטיטיוד 770+ קברנה פרנק

מקורו של יין זה בכרם בגובה 770 מ’ מעל פני הים, בפאתי מושב בבן זמרה שבגליל העליון.
לאחר יישון במשך 14 חודשים בחביות, רובן מאלון צרפתי, היין בוקבק ללא הצללה. יין זה מאופיין בעוצמה פירותית לצד עשבוניות מרעננת המאפיינת את זן זה.


סוביניון בלאן אלטיטיוד 780+

מקורו של יין זה הוא בכרם בגובה 780 מטרים מעל פני הים, ברכס שמעל בית נקופה, בהרי ירושלים. היין מאופיין בניחוחות טרופיים עוצמתיים וחומציות מרעננת המהווה ביטוי מרשים לזן הסוביניון בלאן.