אסמבלאז’

סדרת ASSEMBLAGE מציעה מבט שונה על אזורי היין של ישראל, דרך בלנדים הממזגים מספר זנים לכדי ביטוי המייצג את אופיו של אזור גידול מסוים. כל יין נקרא על שם הפסגה הגבוהה באזור.


עלמון

בלנד של ויונייה ושרדונה שהותססו ויושנו בחביות עץ אלון במשך 6 חודשים, יחד עם סוביניון בלאן אשר תסס ללא עץ על מנת לשמר את הפירותיות והחמיצות הטבעית שבענב. ענבי היין מגיעים מכרמים באזור הר עלמון שברכס עלמה בגליל העליון והוא מציג ארומה מבושמת ומרקם שמנתי ועשיר, לצד חמיצות עדינה מרעננת.איתן

בלנד של קברנה סוביניון, מרלו וסירה בחלקים שווים. מקור היין מכרמי היקב בקריית ענבים שבהרי יהודה. היין מציג איזון מרשים, טאנינים רכים וסיומת ארוכה ומלטפת. היין יושן 12 חודשים בחביות עץ אלון.צפית

בלנד של זנים ים תיכוניים מיוחדים מרסלאן, קלדוק, פינוטאז’ ומלבק, אשר נבצרו בכרמי היקב בקרבת תל צפית שבשפלת יהודה. יין קליל אך עם זאת, בעל ארומה עוצמתית ומורכבת, חמיצות אלגנטית ואופי ים תיכוני. יין מיוחד ולא שגרתי בזכות הזנים המרכיבים אותו. היין יושן 12 חודשים בחביות עץ אלון.


ריחן

בלנד המבוסס קברנה סוביניון (60%) עם מרלו, סירה ומעט פטי ורדו. הענבים ליין זה נבצרו בכרמים מובחרים בסביבת עלמה שבגליל העליון. היין קלאסי ואלגנטי, בעל חמיצות רעננה, טאנינים מוצקים וסיומת מתמשכת ונעימה היין יושן 12 חודשים בחביות עץ אלון.


ריחן קברנה סוביניון

היין משלב 87% קברנה סוביניון ו 13% פטי ורדו שבכרמי היקב בקרבת הר ריחן באזור רכס עלמה בגליל העליון. זהו יין אלגנטי ומורכב עם האופי המובהק של קברנה סוביניון גלילי אשר מציג בגאווה את מיטב הקברנה סוביניון הישראלי. היין יושן במשך 12 חודשים בחביות עץ אלון.