עובדים מספרים
יוסי שחר, סמנכ"ל מכירות
עובד בטמפו משנת 1998

יוסי הצטרף לטמפו בשנת 1998, ואת הדרך הארוכה שלו בחברה הוא מסכם כך: "העבודה בטמפו היא חוויה - מסע מאתגר בין מותגים ואנשים." ואכן, בהתבוננות מהצד על שנותיו בחברה, מצטיירת תמונה של התקדמות מטאורית.

על טמפו שמע בכלל מחבר, ובדצמבר 1998 החל יוסי לעבוד בחברה כמקדם מכירות בצפון. בתום שנה וחצי בתפקיד, יוסי קודם לתפקיד מנהל מכירות בשוק המוסדי.

בהמשך הדרך הקים יוסי את ערוץ התדמית בסניף הצפון, שהיה אחראי על המכירות לפאבים, ברים וחופי ים בין נתניה לקריית שמונה. עם רכישת חברת ברקן-סגל על-ידי טמפו, עבר יוסי לנהל את ערוץ תדמית היין החדש, שאחראי על המכירות למסעדות וחנויות יין בכל רחבי הארץ. ההצלחה לא אחרה לבוא, ואיתה גם הקידום לראשות ערוץ תדמית הלילה של החברה, אותו ניהל במשך כ-3 שנים. יוסי המשיך להתקדם ומונה למנהל הסחר של ברקן-סגל.

כיום, יוסי הוא סמנכ"ל המכירות של טמפו. לפני כן ניהל במשך שנתיים את חטיבת היין והאלכוהול של החברה, החולשת על כל תחום המשקאות החריפים ומטפלת ברמה ארצית בשיווק, קידום מכירות, סחר והדרכה.

"במהלך השנים למדתי והתפתחתי בתחומים רבים", אומר יוסי, "עברתי התנסויות מגוונות שהכשירו אותי להיות מנהל בעל יכולת לתת מענה לקשת רחבה של דרישות. לחברה יש יכולת לזהות פוטנציאל של עובד ולקדם אותו לתפקידי ניהול מאתגרים. העבודה עם מותגים שהם חלק מעולם הבילוי והלילה, מזמנת לי מפגשים לא שגרתיים עם אנשים ומצבים. אני מרגיש חלק מהחברה ונהנה מהרבה הערכה וסיפוק."