מדיניות איכות משולבת
11.8.17

אנו פועלים מתוך גישה יוזמת, המתחילה במענה לדרישות החוק וממשיכה הרבה מעבר. מדיניות זו מנחה אותנו לאורכה ולרוחבה של החברה, על עובדיה השונים, ועד לכל פעילות בה אנו לוקחים חלק. עוצמתה של טמפו נמדדת באיכות האנשים העומדים מאחוריה. לכן אנו מקדישים זמן, מחשבה ומאמץ רב על מנת לספק לעובדים שלנו סביבת עבודה בריאה, בטוחה, תומכת ומפרה. רוח הצוות בטמפו היא הבסיס לשירות לקוחות מעולה ולהרמוניה בכל ענפי החברה. היא זו שמאפשרת לנו לפעול כגוף אחד מול המטרות העסקיות והשאיפות הארגוניות שקבענו לעצמנו. בגללה אנחנו פועלים במספר אפיקים כדי להנחיל ידע מקצועי, לשפר ביצועים, להבטיח לימוד הדדי ועבודה משותפת לשביעות רצון הצרכנים, הלקוחות והשותפים שלנו לדרך. כלים ושיטות עבודה מתקדמות מאפשרים לנו למדוד ביעילות את השפעות תהליכי הייצור והתפעול שלנו על הסביבה, ובהתאם לפעול על מנת למזער עקבות והשפעות לא רצויות. מתוך הבנה זו, אנו פועלים לשילוב שיקולים סביבתיים בתהליכי קבלת ההחלטות העסקיות שלנו, ופועלים ללא הפסקה לחסכון מרבי של משאבים הנצרכים בפעילויות השונות. מרכיבי איכות אלו, בשילוב שקיפות ופתיחות, הם אבני היסוד המנחים אותנו והאחראים במידה רבה להצלחת החברה.

 

בטמפו אנו מודעים לאחריות הרבה שיש לנו כחברת מזון ומשקאות. אנו פועלים מתוך אחריות זו, ומקפידים לפתח, לייצר ולשווק מוצרים איכותיים ובטוחים לשימוש, תוך שמירה על בטיחות ובריאות עובדינו ועל הסביבה שבה אנו פועלים. כחלק ממימוש חזון החברה הוחלט כי המפעלים יפעלו בעתיד תחת תקינה בינלאומית הכוללת הסמכה לתקנים:

  • ISO 9001 לניהול מערכת איכות, FSSC22000 לבטיחות מזון, אשר כולל בתוכו, את דרישות תקן HACCP מערכת לניתוח וניהול סיכונים בריאותיים ובטיחותיים הקשורים לרכיבים, לתהליכי היצור ועד אספקת המוצר לצרכן.
  • ISO 14001 ניהול הסביבתי ו-18001 OHSASניהול בטיחות ובריאות תעסוקתית.
  • לטמפו מערך איכות אשר משולב לאורך כל שרשרת האספקה ומול כל מחזיקי העניין, מהספקים, דרך פיתוח המוצרים וייצורם עובר במערך ההפצה וכלה בצרכן. אנו בטמפו עושים, ונמשיך לעשות כדי לממש את מחויבויותינו לאיכות משולבת מתוך הבנה כי זוהי הדרך שתתרום לחוסנה ועתידה של החברה.